چگونه با استفاده از مهارت تبلیغ نویسی ، فروش خودمان را سه برابر کنیم؟

چگونه با استفاده از مهارت تبلیغ نویسی ، فروش خودمان را سه برابر کنیم؟

سلام به همه دوستان عزیز ، امروز با یک مقاله جذاب در رابطه با تبلیغ نویسی و افزایش فروش در خدمت شما هستیم . امروزه کسب و کار ها برای بقا و امکان ارائه خدمات نیازمند انجام دادن تبلیغات هستند. به نوعی تبلیغات جز جدایی ناپذیر هر کسب و کاری شده است. متاسفانه در بسیاری از تبلیغات می بینیم که هیچ کدام از اصول تبلیغ نویسی رعایت نشده است. بسیاری از افرادی  هم که تبلیغات انجام می دهند از بازده ای تبلیغ خود راضی نیستند. در اینجا می خواهیم شما را با مهارت تبلیغ نویسی و میزان تاثیرگذاری آن آشنا کنیم.

یک عنوان عالی + یک عکس مناسب = افزایش فروش

تبلیغات به سادگی می تواند موجب افزایش فروش شما شود. آقای دیوید اوگیلوی نویسنده کتاب ” اعترافات یک تبلیغات چی ” معتقد است که ۹۵ درصد افراد فقط عنوان یک تبلیغ را می خوانند و بر اساس آن تصمیم می گیرند که آیا از محصول و یا خدمات آن استفاده کنند یا خیر ؟! یعنی اگر شما فقط بر روی یک عنوان عالی و جذاب تمرکز کنید به راحتی می توانید نظر ۹۵ درصد افرادی که تبلیغات شما را می بینند را به خود جذب کنید. یک عکس مناسب در کنار تبلیغ شما می تواند اثر بخشی آن را بسیار بیشتر کند. برای تولید عناوین جذاب راه های بسیار وجود دارد که در ادامه به آنها می پردازیم.

چطور با داشتن مهارت تبلیغ نویسی بیش از ۱۰ برابر دوستانم از تبلیغات بازخورد گرفتم ؟

سال ۹۵ در یک جمع دوستانه تصمیم گرفتیم تا در یک محیط جدید تبلیغات کنیم . هدف ما از این تبلیغات جذب مخاطب جدید برای سایت هایمان بود. بعد از حدود دو هفته قرار شد که میزان موفقیت هایمان را در این فضای جدید با یک دیگر به اشتراک بگذاریم . گزارش ها واقعا برای همه شک آور بود. نرخ تبدیل افراد بین ۵ الی ۱۵ درصد بود ولی نرخ تبدیل تبلیغات من بیش از ۷۲ درصد . اول همه فکر کزدن که من در محاسبه اشتباه کرده ام . اما بعد از بررسی مجدد دیدیم که اعداد درست بوده است . اما چه چیزی باعث این مقدار زیاد از تفاوت شده بود ؟
در گامن بعدی پیشنهاد دادم که هر کس تبلیغ خود را بیاورد تا نوع نوشته ها و عکس را با هم بررسی کنیم. حدس من درست بود و انتخاب عناوین بد سبب این حجم از اختلاف شده بود. یک عنوان جذاب می تواند نقشی موثر در کسب سود شما داشته باشد. داشتن مهارت تبلیغ نویسی کمک زیادی به رشد کسب و کار ما خواهد کرد.

چند تکنیک ساده و آماده برای تولید تبلیغات پر مخاطب

شاید فکر کردن برای تولید یک تبلیغ جذاب امری زمان بر و خسته کننده باشد. ما در اینجا قصد داریم با معرفی چند فرمول آماده ، راه تولید عناوین جذاب را برای شما هموار کنیم . این عناوین بخشی از آموزش ” تبلیغ نویسی خلاق ” هستند و  ما آن را به شما هدیه می دهیم تا بتوانید به راحتی عناوین جذاب و پر بازده تولید کنید.

 

فرمول اول :

n راه برای [ انجام کاری ] وقتی [ موقعیت ]

مثال :
۵ راه برای بازیابی انرژی زمانی که احساس خستگی می کنید

این فرمول بسیار مناسب و جذاب است و می تواند احساس نیازهای فراوان مخاطبان را مورد هدف قرار داد. اگر محصول و یا خدمت شما دارای چنین ویژگی های می باشد این دسته از عنوان ها به شما کمک فراوانی خواهد کرد .

فرمول دوم :

چگونه … بدون [ دست خوردن نتیجه نهایی ]

مثال:

چگونه سرعت نوشتن خود را بدون کاهش کیفیت افزایش دهیم ؟

یکی از بزرگترین معضل افراد بعد گرفتن یک خدمت و یا یک محصول این است که کیفیت قبلی که در اختیار داشته اند را از دست می دهند. اگر شما راهکاری دارید که با حفظ کیفیت قبلی ارزش افزوده ای را برای افراد ایجاد می کنید، مطمئن باشید که یک فرمول خوب برای تبلیغات محصولاتان در اختیار دارید.

فرمول سوم :

[ سوال / مشکل ] در اینجا چگونگی رفع آن است

مثال :

آیا فرش و مبل شما کثیف شده است ؟ با این روش خانگی آن ها را مثل روز اول کنید

بیشتر کباب ها چرب هستند برای رفع این چربی باید این کار کوچک را انجام دهید

افراد همیشه به دنبال حل کردن مشکلات خود هستند و  اگر شما برای آنها راهکار ارائه دهید می توانید مطمئن باشید که افراد شما را پیدا خواهند کرد. ارائه راهکار همیشه یکی از بهترین ایده ها برای انجام تبلیغات است .

به دنبال روش های بیشتری هستید ؟

این فرمول ها بخش کوچکی از آموزش تبلیغ نویسی خلاق هستند .   که به صورت کلی در این آموزش توضیح داده شده اند و به همراه آن مطالب فوق العاده دیگری نیز بیان شده است . اگر تمایل دارید به یک استاد تبلیغ نویسی تبدیل شوید، به شما پیشنهاد می کنم که این آموزش ۹۰ دقیقه ای را از دست ندهید و به یک استاد تبلیغ نویسی تبدیل شوید.

برای آشنایی بیشتر با این آموزش به شما پیشنهاد میکنم که این ویدئو را مشاهده کنید.

نظرات کاربران


دیدگاه خود را ثبت کنید

*
*