ایده های خلاقانه پولساز چگونه تولید می شوند ( تولید کننده ایده پولساز شوید )

ایده های خلاقانه پولساز چگونه تولید می شوند ؟

شاید شما هم به فکر تولید ایده های خلاقانه پولساز افتاده باشید.  اکثر افراد به دنبال ایده های رایگان برای اجرا هستند ما در این مقاله سعی داریم به شما بگوییم که چگونه خودتان ایده های خلاقانه پولساز را بسازید . در واقع ما به دنبال ماهی دادن به شما نیستیم بلکه دوست داریم به شما ماهیگیری را نیز بیاموزیم . شرایط و موقعیت هایی وجود دارند که اگر آنها را بشناسید به محض قرار گرفتن در این شرایط خاص می توانید ایده های پولساز را کشف و شکار نمایید . ما در این مقاله قصد داریم روش شکار ایده را به شما بیاموزیم تا شما تبدیل به یک شکارچی ایده شوید . در ادامه شما را با موقعیت های پولسازی که در آن باید چشمتان را باز و گوشتان را تیز کنید، آشنا می کنیم .

ایده های خلاقانه پولساز کدام ایده ها هستند ؟

ایده های بسیار زیادی به ذهن افراد می رسد اما نکته مهم این است که همه ایده های پولساز نیستند ایده های خلاقانه پولساز ایده هایی هستند که مردم و افراد حاضرند برای به دست آوردن آنها هزینه کنند و  بابت دریافت خدمات و یا کالای شما پول پرداخت کنند. پس اگر ایده شما به نحوی باشد که مردم برای آن پرداخت کنند می توانید بگویید که ایده پولساز تولید کرده اید . در شرایط زیر گوش به زنگ باشید . هر وقت در یکی از شرایط زیر قرار گرفتید یعنی یک ایده پولساز در آنجا مخفی شده است و منتظر شکار شدن توسط شماست!  زمانی که با یکی از ترس های مردم مواجه شدید ، یا با نیازهای آنها یا مشکلات شخصی خودتان برخورد کردید ، یافتن گوشه خاصی از بازار و دیدن آماری خاص از بازار و دست آخر رویای افراد ، همه و همه باعث یافتن ایده های خلاقانه پولساز می شود .

 

ترس های مردم :

هر زمان که ترسی از مردم را کشف کنید و بتوانید راه حلی برای آن بیابید مطمئن باشید که به یک ایده پولساز رسیده ‌اید اگر چند مثال در این رابطه برای شما بزنیم قطعا بهتر با موضوع آشنا می شوید . نمونه ساده و پیش پا افتاده که اکثر افراد از حشرات موزی مثل سوسک ترس دارند و زمانی که شما موفق به ساخت یک محصول اسپری یا پودر برای از بین بردن این حشرات می شوید می توانید از آن کسب درآمد خوبی داشته باشید.  یک اگر بخواهیم مثالی برای شما در بازار کسب و کار آنلاین نیز بزنیم افراد معمولا دو ترس بسیار بزرگی در کسب و کار خود دارند . اولی ترس از مالیات و دومی بیمه می‌باشد بیمه . هر دو به علت سیستم های جریمه‌ ای و تنبیهی سنگین از ترس های مشاغل و کسب و کارهای ما می باشند . لذا اگر شما موفق به طراحی سایتی در زمینه ارائه خدمات آموزشی و دیگر خدمات برای رفع مشکلات مردم در این دو حوزه انجام دهید می توانید درآمد خوبی را از این راه کسب نمایید .

 

دانلود رایگان کتاب ۳۰ ایده برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی

کمتر از سی ثانیه تا دانلود کتاب فاصله دارید

 

یافتن گوشه ای خاص از بازار

گوشه ها و نیچ های(nich) بازارهای مختلف معمولاً بازارهای پر سودی برای افراد هستند در حال حاضر کسب و کارهایی که به صورت گسترده کار می کنند در مقابل کسب و کارهایی که گوشه خاصی را می گزینند در حال شکست خوردن هستند به طور مثال فروشگاه لباسی را تصور کنید . که برای کلیه افراد لباس می فروشد پیر و جوان ، کودک و نوجوان ، دختر و پسر ، زن و مرد و غیره  در مقابل فروشگاهی را در نظر بگیرید که فقط لباس دخترانه برای سن ۸ الی ۱۲ سال میفروشد. فروشگاه دوم به علت جامعه هدف کوچکتر با هزینه تبلیغاتی کمتر می توانند مخاطبین بیشتری را جذب کنند و خدمات بهتری را ارائه دهد به طور خلاصه میتوان گفت :

 

بازار کوچک = هزینه کمتر = سود بیشتر

برای کسب و کارهای اینترنتی هم میتوانید فروشگاهی را در نظر بگیرید فقط محصولات خاص برای کوهنوردی به فروش می رسد این فروشگاه خیلی سریعتر از یک سایت فروش لوازم ورزشی به سود میرسد.

پیدا کردن نیاز های افراد و یا مشکلات شخصی خودتان

 افراد نیازهای گوناگونی دارند که هر کدام از آنها می‌توانند نیاز جامعه گسترده‌ای از افراد باشد . شما نیز می بایست با رفع این نیازها و تبدیل آنها به یک محصول یا خدمت آنها را به افراد ارائه دهید تا بتوانید از طریق آن کسب درآمد خوبی را داشته باشید به طور مثال رفت و آمد در پله های  ساختمان باعث ایده ساخت آسانسور شده است و یا نیاز به خرید بدون حضور در فروشگاه باعث ایجاد فروشگاه های اینترنتی مختلف شده است . نیازها و مشکلات شخصی خودتان هم می تواند بخشی از نیاز یک جامعه بزرگتر باشد به طور مثال یک کشیشی به نام برنارد مک کوی نیاز به این داشت که کارتریج پرینتر خود را به صورت آنلاین تهیه کنند و در حال حاضر او صاحب سایت Laser Monsk است که فروش کارتریج را به صورت اینترنتی انجام می دهد . نمونه دیگر هم خانم کالین بارسلو در زمان نگارش پایان نامه خود با مشکل تهیه کتابهای مرجع روبه‌رو بود و او نیز در حال حاضر صاحب سایت Book Renter با ۲۵۰۰ نفر کارمند است . پس نیازها و مشکلات خود را به هیچ وجه دست کم نگیرید . 

بررسی آمارها

آمار ها همیشه منابعی هستند بهترین گزینه برای تولید ایده های خلاقانه پولساز آمارها می باشند . آمارها چه مثبت باشند و چه منفی منابع خوب ایده ها هستند آمار تصادفات طلاق ازدواج رشد و یا رکود کسب و کارها همه و همه منابعی هستند . که شما را دعوت به تولید ایده های پولساز می کنند هر آماری نشان دهنده یک فرصت برای کسب درآمد است . شما می‌بایست هوشیارانه به آمارها دقت کنید تا این فرصت‌ها را کشف نمایید آمار و رو به افزایش خریدهای اینترنتی مردم یعنی یک فرصت ایده آل برای راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی، روندی رو به رشد زمان حضور مردم در اینترنت یک فرصت عالی برای رسیدن به یک کسب و کار اینترنتی و ساخت یک سیستم پوست ساز است .

رویاهای افراد :

مردم برای رسیدن به رویاهای خود حاضر هستند که پول زیادی را پرداخت کنند اگر بتوانید رویای افراد را محقق کنید مطمئن باشید که درآمد خوبی را کسب خواهید کرد . برای پیدا کردن رویای افراد می توانید در گفتار آنها به دنبال این دو جمله باشید ” ای کاش… ” ،” اگر میشد… ” جملاتی که با این دو عنوان شروع می شوند . حاوی یک رویا هستند یک شکارچی ایده به خوبی این کلمات را می شنود با آنها را تبدیل به یک محصول یا خدمت می نماید . بهترین افراد برای گرفتن این ایده‌ها خصوصاً در زمینه کسب و کار اینترنتی کودکان و افراد میانسال هستند افرادی که دید واضحی نسبت به اینترنت ندارند . سایر افراد به دلیل داشتن اطلاعات حداقلی یک چارچوب بسته را برای خود انتخاب کرده است و این چارچوب به آنها اجازه نمی‌دهد ایده های خلاقانه پولساز را در این زمینه تولید کنند .

هنوز هم برای تولید ایده های خلاقانه پولساز مشکل دارید !

اگر هنوز هم برای تولید یک ایده مشکل دارید و در فکر راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی هستید برای شما یک پیشنهاد ویژه داریم .

شما می توانید از آموزش ایده یابی برای کسب و کار اینترنتی استفاده کنید ، این پکیج آموزشی که شامل ۱۲۰ دقیقه آموزش + ۶۰ ایده برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی + دستورالعمل ۳۰ روزه افزایش خلاقیت + جعبه ابزار ایده یابی + یک تکنیک برای گسترش ایده ها + کتاب الکترونیکی ۶۰ ایده برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی را با ۳۰ درصد تخفیف با و با کد تخفیف IdeaPoolsaz به جای ۹۹٫۰۰۰ تومان فقط و فقط با قیمت ۶۹ تومان تهیه نمایید .

نظرات کاربران


دیدگاه خود را ثبت کنید

*
*