آموزش رایگان خلاقیت ( دوره رایگان افزایش خلاقیت )

آموزش رایگان خلاقیت ( دوره رایگان افزایش خلاقیت )

سلام دوستان عزیز 
خلاقیت یکی از مهم ترین عناصر در موفقیت افراد است ، همه افراد موفق با داشتن یک ایده خوب و اجرایی کردن آن موفقیت خود را بدست آورده اند . این دوره آموزش رایگان خلاقیت برای افرادی که علاقمند به حوزه های خلاقیت ایده یابی ، کارآفرینی و راه اندازی کسب کار هستند به شدت کاربردی می‌باشد. افرادی که مهارت خلاقیت خود را بهتر شناخته اند و آن را پرورش داده اند، توانسته اند تا ایده های بیشتری را تولید کنند. داشتن ایده بیشتر سبب بالا رفتن شانس شما برای موفقیت است . افرادی که خلاقیت خود را پرورش داده اند ، می توانند مطالب گوناگونی را با هم ترکیب و ایده های جدیدی را خلق نمایند . در این جا با دوره رایگان افزایش خلاقیت در خدمت شما دوستان عزیز هستیم . 

در ادامه توضیحات کوتاهی درباره دوره ، نحوه ثبت نام ، تعداد جلسات و چگونگی دریافت دوره ارائه می کنیم . آموزش رایگان خلاقیت با هدف کمک به مهارت خلاقیت و ایده پردازی افراد تهیه گردیده است. به شما پیشنهاد می کنیم این دوره با ارزش را از دست ندهید و مهارت خلاقیت خودتان را افزایش دهید. 

مزایای داشتن یک ذهن خلاق

مغز ایده ساز

شما با داشتن یک مغز ایده ساز هر لحظه می توانید ایده های پولسازی را برای خودتان ایجاد نمایید. ایده ها منابع اصلی کسب درآمد هستند . خلاقیت شما قابل افزایش است و شما با افزایش این مهارت توانایی ایجاد فرصت های نا محدود را برای خودتان دارید . ایده سازی و داشتن مغز ایده ساز بسیار ساده است، کافیست بدانید چگونه خلاقیت خودتان را افزایش دهید. 

کسب ثروت از خلاقیت

یکی از وجوه مشترک افراد ثروتمند دنیا ، میزان بالای خلاقیت این افراد است. حتما داستان های زیادی از موفقیت افراد در کسب ثروت شنیده اید ، افراد خود ساخته جهان معمولا با انجام کاری متفاوت و در زمانی مناسب به ثروت زیادی دست پیدا کرده اند. این خصوصیت رفتاری این افراد حاصل کنترل خلاقیت آنها است . با افزایش مهارت خلاقیت خود را در معرض کسب ثروت قرار دهید.

افزایش توانایی های مغز

مغز انسان پیچیده ترین یافته بشر در طول دوران های مختلف است. مغز انسان هیچگونه محدودیتی ندارد و تمام موانع و محدودیت های ذهن ما حاصل تفکر اشتباه خود ماست . خلاقیت به شما این امکان را می دهد با استفاده از تجسم خلاق محدودیت ها و موانع را از ذهنتان دور نمایید و توانایی های مغز خود را به صورت چشمگیری افزایش دهید. 

ما برای شما همراهان عزیز دور های سه جلسه ای به صورت ویدئو های آموزشی تحت عنوان ” دوره رایگان افزایش خلاقیت ” تهیه کرده ایم. که می توانید به سادگی در آن ثبت نام کنید و جلسه های این دوره را به صورت روزانه دریافت نمایید. 

این دوره شامل ۳ ویدئو می باشد. که بعد از ثبت نام شما هر ویدئو از طریق ایمیلتان برای شما فرستاده می‌شود. فاصله زمانی بین ارسال ها یک روز است. ویدئو اول بلافاصله برای شما ارسال می‌گردد و ویدئو های دوم و سوم به فاصله های ۲۴ ساعته برای شما ارسال می‌گردد. این آموزش رایگان خلاقیت در مجموعه شامل یک ساعت تدریس می باشد. ( سه جلسه تقریبا ۲۰ دقیقه ای)

 

به همراه هر ویدئو برای شما یک فایل PDF ارسال می‌گردد. این فایل‌های PDF موارد ذکر شده در درون فیلم ها می‌باشد. نوع آموزش این دوره ، تدریس از روی پاورپوینت است که با استفاده از نرم افزار از روی مانیتور (با کیفیت Full HD ) ضبط گردیده است. شما با چاپ این فایل می توانید جزوه ی را در کنار خود داشته باشید تا در زمان دیدن ویدئو بتوانید نکات مدنظر خودتان را یادداشت نمایید.

 

یک خواهش از طرف ما

از شما دوستان عزیز یک خواهش داریم لطفا این آموزش را با افرادی که علاقمند به حوزه خلاقیت ، ایده پردازی ، کارآفرینی و پرورش مهارت های فردی هستند به اشتراک بگذارید. این کار شما به ما حس مثبت بودن می دهد و انگیزه ما را برای رساندن خدمات بیشتر به شما افزایش می دهد.

 

↓↓↓ می توانید از متن پایین برای دعوت از دوستان خود استفاد نمایید. ↓↓↓

سلام دوست من! یک دوره آموزشی رایگان برای افزایش مهارت خلاقیت پیدا کردم ، فکر میکنم برای تو هم مفید باشه .
اینم لینک ثبت نام مستقیم :
https://khalaghsho.ir/free-increase-creativity-reg

نظرات کاربران


دیدگاه خود را ثبت کنید

*
*