درباره ما

سایت خلاق شو به مدیریت مرتضی احدی ایرانی به شما کمک می کند تا با توسعه مهارت خلاقیت و آموختن تفکر خلاق در جنبه های مختلف زندگی ( مالی ، شغلی ، تجربی ، حل مشکلات و … ) روندی زیباتر ، ساده تر و دلپذیرتر را تجریه نمایید.
یکی از مهمترین عواملی که باعث می‌شود خلاقیت در افراد و جامعه ظهور پیدا نکند ، آموزش های است که در دوران های مختلف از خانواده و اجتماع ( مهد کودک ها ، مدارس ، دانشگاه ها ، محیط های کاری  و… ) دریافت می کنند که عموما قاتل خلاقیت و همگی پیروی از روندی خاص در چارچوبی مشخص است. ما به چند روش به شما کمک می‌کنیم تا فردی خلاق تر در زندگیتان تبدیل شوید:

۱.ارائه محصولات آموزشی برای گروه های سنی مختلف

۲. برگزاری دوره‌های آموزشی در زمینه آموزش خلاقیت ، تفکر خلاق ، پیدا کردن نگاه متفاوت به مسائل ، حل مشکلات به کمک خلاقیت ، تبلیغات خلاقانه ، بهبود عملکرد شخصی و …

۳. مشاوره اختصاصی متناسب با شما و شرایط شما

 

ما جدیدترین و کاربردی ترین علم روز را در زمینه آموزش خلاقیت و تفکر خلاق در اختیار شما قرار خواهیم داد.

 

در صورت داشتن هرگونه سوال لطفا به قسمت تماس با ما بروید.

سلام ، من مرتضی احدی ایرانی مدیر وب سایت ” خلاق شو ” حدودا هفت سال قبل با موضوعات خلاقیت و ایده پردازی آشنا و به شدت پیگیر این مطالب شدم . خیلی تو سایت های مختلف گشتم تا ببینم چطور میشه خلاقیت رو زیاد کرد هر چی بیشتر میگشتم کمتر پیدا میکردم ! اکثر سایت ها فقط خلاقیت مردم جهان رو از گوشه و کنار دنیا نمایش میدادن . تقریبا نا امید شده بودم که بشه مهارت خلاقیت رو بهبود داد و یا اون رو افزایش داد . که شروع کردم به مطالعه کتاب های ثقیل و سنگین تو حوزه خلاقیت که واقعا بعضی وقت ها فهمیدنش از معادلات نامعلوم هم سخت تر بود ! با تلاش و پشتکار خیلی زیاد مطالب مفیدی رو تونستم یاد بگیرم و حالا وقتش بود اونارو با بقیه اشتراک گذاری کنم . بالاخره تصمیم گرفتم با چندتا سایت تو این حوزه وارد همکاری بشم و براشون مقاله بنویسم و کم کم بهشون پیشنهاد دادم که بیاید و برای افراد آموزش های تو حوزه خلاقیت قرار بدیم ، اما متاسفانه استقبالی نشد و من هم از کارم سرد شدم … 

اما اخیرا تصمیم گرفتم که رویایی خودمو بسازم و یک سایت آموزشی در حوزه خلاقیت راه اندازی کنم . آموزش خلاقیت و ایده پردازی رویایی من هستش و دوست دارم تجربیاتم رو با شما عزیزان در میان بزارم . هدف راه اندازی مرجعی برای آموزش خلاقیت و ایده پردازی در ایران هستش و به کمک تک تک شما همراهان سایت برای رسیدن به این هدف نیاز دارم . 

در هر لحظه منتظر دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات ارزشمند شما عزیزان هستم .

هر مشکل و اتفاقی در حوزه این سایت اتفاق بیافتد بنده پاسخگو شما عزیزان می باشم .
Id telegram : @khalaghshoadmin
Email : info@khalaghsho.ir

نکته مهم : فراموش نکنید خلاقیت اکتسابی است و شما هر لحظه می توانید فرد خلاق تری باشید !